.................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................
// ви читаєте...

Зеленський Володимир Олександрович

Гладчук: Таємна зустріч Зеленського з ворогом – розмова може бути тільки про окупацію України?

 

Чому Зеленський повернувся та тому ж літаку, що прилетів з Москви в Оман багатолітній директор ФСБ, а тепер секретар Ради безпеки РФ Патрушев?
https://sprotiv.org/70696
Хто оплатив це чартер?
ФСБ чи уряд РФ?

Якщо чартер замовляли для Зеленського, то мають бути відповідні документи: хто, коли, за скільки. Навіть UBER за поїздку надсилає звіт з маршрутом і вартістю.

Можливо ці документи не публікують тому, що Зеленський не вніс ці витрати (не важливо — особисті чи хтось за нього заплатив) в декларацію?

Тоді все ж таки краще опублікувати. Несвоєчасне декларування набагато м’якший проступок, ніж державна зрада.

Патрушев є одним із організаторів війни проти України, окупації Криму та Донбасу, він віддавав злочинні накази і на його руках кров тисяч українців. Таємна зустріч з таким ворогом – розмова може бути тільки про окупацію України!

Не може бути випадковістю та збігом обставин, щоби Зеленський і ексголова ФСБ, секретар Радбезу РФ літали на одному літаку. Оман не Егіпет чи Турція, туди рідко туристи літають.

Зазначу, що офіс Зеленського відпочатку приховував сам факт перебування в Омані. Потім дезінформували суспільство чи була це приватна поїздка чи робоча.

Україна — моя країна. І не хочу, щоб цей зрадник Зеленський знищив нашу незалежну та суверенну державу.

Що Зеленський працює в інтересах російської федерації, я це побачив ще під час виборів, тому у квітні 2019 року звернувся з письмовою заявою до СБУ про вчинене кримінальне правопорушення Зеленським за ст. 111 державна зрада:
https://sprotiv.org/69509

Я вимагаю політичної відповідальності Зеленського та його слуг за брехню, зраду, корупцію, узурпацію влади, обмеження свободи слова та руйнування нашої Української держави.
Робіть репост, якщо підтримуєте мою вимогу оголошення імпічменту Зеленському.
Слава Україні!

Вадим Гладчук, фейсбук

 

ЦЕ ЦІКАВО

 • Президент-смерть, — так називатимуть Зеленського нащадки тих, хто вижив в Україні від епідемії коронавірусу?
 • Ні гривні на зарплату! Корупціонери з партії Слуга народу шахраюють з українським законодавством та платять зарплати у конвертах?
 • Гладчук: Таємна зустріч Зеленського з ворогом – розмова може бути тільки про окупацію України?
 • Резидент Зеленський таємно зустрівся з багатолітнім директором ФСБ, а тепер секретарем Ради безпеки РФ Патрушевим в Омані? Розслідування. Відео
 • Україна у небезпеці! У Зеленського на повному серйозі розповідають, що коронавірус — це маркетингова вигадка
 • ЗЕЛЕНСЬКИЙ ТА ОЧІ ПУТІНА
 • Гладчук: я вимагаю політичної відповідальності Зеленського та його слуг за брехню, зраду, корупцію, узурпацію влади, обмеження свободи слова та руйнування нашої Української держави
 • Від 7 до 10 років з конфіскацією, — диктатор Зеленський вніс сталінський тоталітарний законопроект № 2513. Розслідування
 • Герасимов заявив про узурпацію влади Зеленським
 • Ватник Зеленський призначив у ВРП екссуддю, яка визнала законною угоду про базування флоту РФ у Криму
 • Обговорення

  Нажаль, коментарі закрито.

  К сожалению, комментарии закрыты.

  квартиры от хозяев
  Close
  Додавайтесь у соц.мережах
  Не пропустіть наші свіжі новини
  БанкИск - Сообщество обманутых банками клиентов