Всього до списку внесено 59 народних обранців, повідомляє Національне бюро розслідувань України.
Четверо народних депутатів України відреагували на інформацію глави комітету Верховної Ради з питань свободи слова та інформаційної політики Вікторії Сюмар щодо регулярних авіаперельотів українських політиків до Росії через Мінськ, повідомляє «Главком» із посиланням на їхні відповіді на інформаційні запити.
У «Самопомочі» заявили, що нардеп Альона Бабак, котра є у списку, в червні 2016 року відвідала Міжнародний форум жінок-лідерів «Рівні можливості для кращого майбутнього» у Мінську.
«До РФ Бабак поїздки та перельоти не здійснює», — зазначено у відповіді.
Секретаріат фракції «Батьківщини» спростував закиди на адресу Олексія Рябчина.
Він відвідував Мінськ у квітні 2016 року для участі в міжнародній конференції «Чорнобиль +30», тематика якої була пов’язана з його профільним напрямком роботи як голови парламентського підкомітету з питань енергозбереження та енергоефективності.
Коротку відповідь надав і нардеп Володимир Литвин. Він зазначив, що востаннє перебував у Москві в червні 2013 року в складі групи народних депутатів для участі в Міжнародній конференції.
Також позафракційна Ганна Гопко заявила, що «впродовж багатьох років не була ні в Москві, ні на території РФ».
Нагадаємо, наприкінці лютого 2017 року Сюмар оприлюднила список із 59 нардепів, які регулярно літають до Мінська. Цей напрямок українці використовують як пересадочний вузол до Москви, з якою в України пряме сполучення наразі відсутнє.
Вона наголосила, що «частина людей реально літає до Мінська», наприклад, Ірина Геращенко, Ганна Гопко й Андрій Іванчук.
Натомість жодним чином не відреагували на оприлюднення списку нардепи Андрій Артеменко, Сергій Льовочкін, Юрій Бойко, Євгеній Мураєв, Олександр Онищенко, Сергій Ківалов і Сергій Тарута, які не літають на переговори у мінському форматі, наголосила Сюмар.
Обговорення
Нажаль, коментарі закрито.
К сожалению, комментарии закрыты.