.................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................
// ви читаєте...

Гладчук Вадим

МВС Авакова більше року незаконно стежить за редактором sprotiv.org Вадимом Гладчуком. Фото. Подробиці

kamera-stez-Gladchuk1

 

Редактор інтернет-видання Спротив Гладчук заявив до прокуратури та поліції про незаконне стеження, повідомляє Національне бюро розслідувань України.

Журналіст Вадим Гладчук подав заяву про кримінальне правопорушення у зв’язку із незаконним порушенням недоторканності його приватного життя (ст. 182 ч. 1 Кримінального кодексу України).

Навпроти недобудованого дачного будинку по вул. Польовій у с. Бобриця, де дуже часто буває та працює за ноутбуком Гладчук, з метою незаконного стеження за ним було встановлено відеокамеру, направлену на земельну ділянку, яка належить Гладчуку на праві приватної власності.

13 квітня 2016 року дільничний поліцейський Ігор Мельник приходив до сусідів Вадима Гладчука і протягом години розпитував їх про його приватне життя та намагався витягнути з них будь-яку негативну інформацію про журналіста.

Окрім того, після того, як за позовом Гладчука суд визнав незаконними дії дільничного Мельника по фабрикуванню адмінпротоколу, Мельник у змові з сільським головою Бобриці Олександром Королем організував незаконну вирубку частини лісосмуги навпроти земельної ділянки Гладчука з метою повністю охопити всю земельну ділянку, частину якої раніше затуляли дерева, незаконним стеженням за редактором sprotiv.org через відеокамеру. Мельник фактично зізнався у незаконному стеженні, оскільки подавав до суду відеозапис з камери за квітень 2015 року та не зміг пояснити в суді походження цього відеозапису.

Є підстави підозрювати, що і телефон Гладчука також незаконно прослуховується через постійну критику міністра МВС Авакова на сторінках часопису sprotiv.org.

ЦЕ ЦІКАВО

 • Позов Гладчука до Зеленського про визнання протиправним та нечинним указу № 303/2019 від 21.05.2019 «Про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України та призначення позачергових виборів»
 • Вівці та собака. Байка про гібрідні вибори в Україні
 • «Русская весна 2.0». Вся #Україна у небезпеці
 • Парламентське регентство для Зеленского
 • Заява Гладчука про вчинене кримінальне правопорушення Зеленським за статтею 159 ККУ Порушення таємниці голосування
 • #Зеленский у день виборів вчинив злочин — порушив таємницю голосування. Фото
 • #Зеленский у день виборів вчинив злочин — порушив таємницю голосування. Фото
 • Наш бюлетень завтра — наш гарматний постріл по ворогам України
 • В СБУ зареєстровано заяву про державну зраду Зеленського, — Вадим Гладчук
 • Заява Гладчука про вчинене кримінальне правопорушення Зеленським за ст. 111 державна зрада
 • Обговорення

  Нажаль, коментарі закрито.

  К сожалению, комментарии закрыты.

  квартиры от хозяев
  Close
  Додавайтесь у соц.мережах
  Не пропустіть наші свіжі новини
  БанкИск - Сообщество обманутых банками клиентов