.................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................
// ви читаєте...

Гриценко Анатолій

Захід не зацікавлений залишити #Порошенко при владі, – #Гриценко. Відео

Poroshenko-angl1-500x464

 

Наші західні партнери хочуть, щоб українська влада робила те, що говорить. Коли вони бачать, що нічого не виконується у них зникає бажання допомагати. Зараз немає жодної західної країни, яка була б зацікавлена, щоб Порошенка залишити при владі.

Про це на телеканалі ZIK заявив лідер партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко, повідомляє 40ka.info.

«Я був членом уряду, брав участь у серйозних конференціях включаючи Мюнхенську. Не може приїхати глава держави і отак меншовартісно виступати. Тоді краще туди зовсім не їхати. Подивіться як Китай, Індія приїздить, вони говорять про світові проблеми. Петро Олексійович мабуть думає, що тільки він один спілкується з міжнародним оточенням, що тільки він має монополію. Немає зараз жодної західної країни, яка була б зацікавлена, щоб Порошенка залишити при владі. Дістав усіх», – переконаний Гриценко.

Зокрема, за словами пана Гриценка, наші західні партнери хочуть, щоб українська влада робила те, що говорить. Щоб виконувала угоди, які підписує з ЄС, МВФ. Коли вони бачать, що нічого не виконується у них зникає бажання допомагати Україні.

 

«От як колись носилися з Яценюком, казали, що кращий прем’єр всі часів і народів. А потім приїхав Байден і каже, що хоч Яценюк, хоч Гройсман, хто-завгодно, аби тільки нас залишили в спокої і Яценюка поміняли. На Порошенка вже махнули рукою давно, бо побачили що неможливо домовитися. Підписали Мінськ – значить виконайте. Коли західні партнери бачать електронні декларації наших урядовців і що це ще не вся інформація. І те, що в них є на рахунках набагато перевищує те, що ми просимо в МВФ. Коли вони бачать скільки на офшорах відмиває Порошенко і інші олігархи то в них підривається довіра», – зазначив екс-міністр оборони.

ЦЕ ЦІКАВО

 • Суд за позовом #Гриценко визнав дії ЦВК з фальсифікації виборів незаконними
 • Пошли за #Гриценко, а пришли за собой. Расследование
 • За бандитським нападом на Гриценка в Одесі стоїть СБУ, — Єгор Фірсов
 • Гриценко через брехню позивається до партії Порошенка
 • #Гриценко перемагає у 2-му турі, — соцопитування
 • #Саакашвили вернется, — #Гриценко заявил о своем первом указе на посту президента. Видео
 • #Гриценко кличе кремлядь #Тимошенко на дебати щодо змін Конституції. Відео
 • Неожиданно президентский рейтинг возглавил #Гриценко
 • Захід не зацікавлений залишити #Порошенко при владі, – #Гриценко. Відео
 • Страну погубит, — #Гриценко не увидел шансов для #Порошенко стать президентом во 2 раз. Видео
 • Обговорення

  Нажаль, коментарі закрито.

  К сожалению, комментарии закрыты.

  квартиры от хозяев
  Close
  Додавайтесь у соц.мережах
  Не пропустіть наші свіжі новини
  БанкИск - Сообщество обманутых банками клиентов