.................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................
// ви читаєте...

Рибалка Сергій

Нардеп-радикал Рибалка вже 3 рік успішно ховає квартиру у Парижі від НАЗК

Ribalko-Sergyi-kvart1

 

Рибалка придбав квартиру в центрі Парижа в 2014 році за 1,4 млн євро, а пізніше переписав її на рідну тітку, повідомляє Національне бюро розслідувань України.

Народний депутат від «Радикальної партії» Сергій Рибалка вже 3 роки ховає незадекларовану квартиру в м. Париж від Національного агентства з питань запобігання корупції.

Вперше про незадекларовану квартиру в Парижі стало відомо у вересні 2015 року з інформації, добутої журналістами «Радіо Свобода».

Журналісти зазначили, що Рибалка придбав квартиру в центрі Парижа в 2014 році за 1,4 млн євро через фірму під назвою Vesta Estate. До червня 2015 року нардеп і його батько офіційно значилися власниками Vesta Estate.

Однак в електронній декларації в 2014 і в 2015 році Рибалка не вказував зазначену компанію і паризьку квартиру.

Як відомо, в червні 2015 року новими засновниками Vesta Estate стали офшорні компанії. При цьому її директором стала Ольга Кривохатько, яка є рідною сестрою матері політика.

Раніше Рибалка привітав свою дівчину Анастасію Байбородіну з Днем народження, розмістивши фото своєї подруги на рекламному екрані на Таймс-сквер у Нью-Йорку.

ЦЕ ЦІКАВО

 • Поляков торгует законопроектами в паре с Рыбалкой. Расследование
 • Українці оголосили бойкот насінню «SEMKI» і горішкам «Macho», — Сергій Рибалка з партії #Ляшко платить податки агресору
 • Сергій Рибалка перераховує виручку на офшори. Розслідування. Відео
 • Депутат-ляшковець Сергій Рибалка не задекларував квартиру за 1,4 мільйона євро у центрі Парижа. 4 фото. Відео
 • Обговорення

  Нажаль, коментарі закрито.

  К сожалению, комментарии закрыты.

  квартиры от хозяев
  Close
  Додавайтесь у соц.мережах
  Не пропустіть наші свіжі новини
  БанкИск - Сообщество обманутых банками клиентов