.................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................
// ви читаєте...

Герман Ганна

$2000, — Ганна Герман наразі виконує функції спічрайтера «Радикальної партії». Відео

German-plagiat-Yanuk1

 

Журналісти показали, як смартфон виручає українських нардепів на роботі. Виявилось, що вони полюбляють грати в ігри та вести цікаве листування, повідомляє Національне бюро розслідувань України.

Журналісти програми «Гроші» дізнались, чим заклопотані українські народні обранці у стінах ВРУ. За їх словами, нардепи полюбляють розважати себе за допомогою смартфону. Для прикладу, головний радикал країни Олег Ляшко забавляється іграми. Тим часом депутат Василь Амельченко веде листування з редактором газети «Чернігівські відомості» Іриною Мокроусовою.

За даними журналістів, останній він встиг запропонувати вигідне «комерційне співробітництво». Крім того виявилось, що колишній представник «Партії регіонів» Ганна Герман наразі виконує функції спічрайтера «Радикальної партії». Ще один представник радикалів, Андрій Лозовий, як припустили журналісти, оцінює роботу Герман. Про це стало відомо також з його листування.

«Він вносить правки в матеріал Герман і оцінює його в 2 т +. Ймовірно, йдеться про оплату в 2 тисячі доларів», – зазначають кореспонденти.

До речі, у жовтні українські депутати встановили новий рекорд з прогулювання. У цей місяць на роботи ходили 318 з 422 депутатів.

ЦЕ ЦІКАВО

 • $2000, — Ганна Герман наразі виконує функції спічрайтера «Радикальної партії». Відео
 • Юлия Тимошенко назвала экс-регионалку Анну Герман своей сестрой и обняла ее. 2 фото
 • Нове обличчя Ганни Герман. 4 фото
 • Обговорення

  Нажаль, коментарі закрито.

  К сожалению, комментарии закрыты.

  квартиры от хозяев
  Close
  Додавайтесь у соц.мережах
  Не пропустіть наші свіжі новини
  БанкИск - Сообщество обманутых банками клиентов